Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na bieżący tydzień:
1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim obecnym osobom za udział w sobotnich rozgrywkach piłki nożnej w ramach CKC- kolejne spotkanie w marcu- termin podam w najbliższym czasie.

2. Do najbliższego wtorku można zabierać ubrania dzieci z kącika rzeczy znalezionych- w środę pakujemy rzeczy do worków ponieważ zrobił się już w tym miejscu spory bałagan.

3. Bardzo proszę o punktualne odbieranie dzieci ze świetlicy- w sytuacjach awaryjnych proszę o kontakt telefoniczny ze świetlicą.

4. Od godziny 14 zamykamy drzwi łączące świetlicę z holem wejściowym o czym informuję kartka na drzwiach- do świetlicy wchodzimy wówczas przez korytarz SP.

5. Przypominam, że obiady wydajemy do godziny 14- proszę o dyscyplinę w tym zakresie- ułatwia to znacznie organizację pracy osobom wydającym obiady.

6. Przy wejściu do świetlicy znajduje się dozownik do dezynfekcji rąk- zachęcam do skorzystania szczególnie przed posiłkiem.

7. Zwracam uwagę na kulturalne korzystanie z wc przez dzieci- szczególnie wśród chłopców ostatnio są z tym problemy.

8. Przypominam, że podczas wyjść na boisko dzieci mają obowiązek zmieniać obuwie- niektóre osoby chodzą w tych samych butach w szkole i po dworze...

9. Ponownie proszę o roztropne parkowanie aut od strony boiska SP- przypominam o bezpieczeństwie podczas poruszania się autem po płycie boiska.

10. Proszę nie przynosić zakrętek do świetlicy- zbiórki są organizowane w ramach poszczególnych klas.

11. Bardzo dziękuję za dary serca minionego tygodnia szczególnie za przyniesione produkty spożywcze oraz zgrzewkę wody.

12. W razie pytań dotyczących świetlicy służę pomocą  w szkole lub przez Librusa

Pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy