Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na najbliższy czas:
1. Bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się w akcję wielkopostną i przyniesione w Wielkim Tygodniu skarbonki z ofiarami- zebraliśmy 883,40 zł- całość przekazaliśmy siostrom Urszulankom z ul. Taczaka w Poznaniu, które zorganizowały śniadanie wielkanocne dla osób bezdomnych i w potrzebie (wcześniej błędnie podałem, że będą to siostry Albertynki)- siostry wyraziły wielką wdzięczność naszej wspólnocie szkolnej za wielką troskę i pamięć szczególnie o tych najuboższych i obiecały pamięć modlitewną w naszych intencjach.

2. We wtorek 10.04 odbędą się konsultacje/zebrania z rodzicami- w tym dniu będę do Państwa dyspozycji od godziny 15:30 do 17:15 (pokój nauczycielski mały) - w razie pytań, spraw dotyczących pracy i funkcjonowania świetlicy służę pomocą

3. Bardzo proszę w dniu zebrań zajrzeć do kącika rzeczy znalezionych- po zebraniu pozostawione ubrania zostaną spakowane do worków.

4. Do końca kwietnia będziemy zbierać sprzęt sportowy, który będziemy mogli wykorzystać podczas zabaw na boisku. Wszystkich chętnych rodziców, którzy pragną się włączyć do akcji proszę o wkładanie przyniesionych zabawek do pojemnika ustawionego przy wejściu do świetlicy - pojemnik pojawi się jutro rano:)
lista marzeń:)
- piłki do gry w nożną
- piłki tenisowe
- skakanki
- hula-hop
- gumy do skakania
- paletki do badmintona
- inne (które można wykorzystać na boisku)
Za okazane serca serdecznie już dziś dziękuję

5. Na stronie SP nr 26 w Krakowie pojawiły się już wyniki konkursu plastycznego, w którym nasi reprezentanci brali udział- niestety nie dostaliśmy się do finału, ale i tak serdecznie gratulujemy dziewczynom, które przygotowały prace na konkurs: Zosi Szklarskiej i Gabrysi Warkockiej z kl. 1a oraz Antosi Gralińskiej z kl. 1b- dziewczyny zostały już nagrodzone przed świętami

6. W tym tygodniu 13.04 Bieg Ojca Jońca- świetlica szkolna działa zgodnie z planem
Uwaga!!!
UCZNIOWIE KL. 0 - 3 POZOSTAJĄ POD OPIEKĄ WYCHOWAWCY KLASY DO CZASU ZAKOŃCZENIA KONKURENCJI BIEGOWYCH DLA SWOICH GRUP WIEKKOWYCH DOPIERO PÓŹNIEJ OPIEKĘ PRZEJMUJĄ WYCHOWAWCY ŚWIETLICY. PROSZĘ W TYM DNIU SZCZEGÓLNIE PAMIĘTAĆ, ABY ZAMELDOWAĆ WYCHOWAWCY ŚWIETLICY, ŻE ZABIERAJĄ PAŃSTWO DZIECKO DO DOMU.


Pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy