Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na bieżący tydzień:
1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy organizacji świetlicowego pikniku, który miał miejsce w miniony czwartek.

2. Do końca tego tygodnia zbieramy artykuły plastyczne w ramach akcji Dar serca dla naszej świetlicy. Bardzo serdecznie dziękujemy za już otrzymane od Państwa prezenty.

3. Dziękuję również za cegiełkę materialną w kwocie 50 zł- za otrzymane pieniądze zakupiliśmy dekoracje jesienna, która wisi na naszym suficie (liście jesienne).

4. Zachęcamy do udziału w konkursach plastycznych dla dzieci z naszej świetlicy:
I Nasz świetlicowy konkurs pt. Idzie jeż, idzie jeż, może Ciebie pokłóć też- zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie jeża w 3D- format, wielkość i materiały, z których dzieci wykonają jeża jest dowolny. Im bardziej pomysłowa praca tym lepiej:). Na jeże czekamy do 5 października!. Na najlepsze prace czekają nagrody niespodzianki:). Prace oceniane będą w kategoriach 0-3 SP oraz 4-8 SP

II konkurs fotograficzny organizowany przez SP nr 17 w Koszalinie pt. Jesień w moim mieście- szczegółowe informację prześlę w osobnej wiadomości:)

5. Jeżeli ktoś z Państwa nie dostarczył jeszcze deklaracji świetlicowej to bardzo proszę to uczynić jak najszybciej- chciałbym już mieć zamkniętą dokumentację i znać ostateczną liczbę dzieci zapisanych do świetlicy- na ten moment jest to 219 dzieci.

6. Do końca września dzieci z klas 1 w ramach świetlicy korzystają ze swoich sal lekcyjnych- od godziny 14.30 dzieci przychodzą do dużej świetlicy

7. Zagubione przez dzieci ubrania wędrują do kącika rzeczy znalezionych - zejście do szatni od strony SP- bardzo proszę systematycznie zabierać swoje ubrania- na początku października wszystkie pozostawione ubrania zostaną spakowane do worków

8. Dziecko, które zgubiło swój portfel proszę o kontakt z wychowawcami świetlicy w celu weryfikacji zguby.

9. Proszę o rozmowę wychowawczą w domu na temat poszanowania mienia szkolnego (sprzęt świetlicowy) oraz na temat sprzątania po sobie miejsca swojej pracy/zabawy- niestety czasem miejsce zabawy dziecka musi posprzątać nauczyciel - a powinno dziecko, które w danym miejscu się bawiło zabawkami.

10. Wszelkie zmiany odnośnie odbioru dziecka ze świetlicy proszę notować w dzienniczku ucznia lub przez librusa na moje konto- nie robimy tego przez sms na telefon świetlicowy!

11. Kwestie basenowe proszę kierować bezpośrednio do p. Artura Witkowskiego - czasem mnie Państwo pytacie o sprawy związane z basenem, a ja nie zawsze znam odpowiedź, dlatego proszę kierować pytania/ewentualne zastrzeżenia do p. Artura - p. Artur chodzi z dziećmi na basen i najlepiej wie co się tam dzieje:)

12. Obiady wydawane są w godzinach 12-14

Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji:)

pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy