Rekrutacja do kl. VII r. sz. 2018/2019

ZAPRASZAMY do zapoznania się z warunkami rekrutacji do kl. VII

na rok szkolny 2018/2019. (ZAKŁADKA REKRUTACJA)

Chętnych uczniów wraz z rodzicami zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

Nawigacja

 • - Obrazek 1

 • W najbliższy wtorek 22.05. i środę 23.05. zapraszamy na zebrania z rodzicami według następującego planu.

  WTOREK 22.05. - Szkoła Podstawowa

  kl. 0 - III - według godziny ustalonej z wychowawcą

  godz. 17.30 - KONCERT DLA MAM Z OKAZJI DNIA MATKI

  godz. 18.00 - kl. IV - VII - spotkanie z wychowawcami w klasach

  ŚRODA 23.05. - Gimnazjum i Liceum

  godz. 17.00 - spotkanie z wychowawcami (GIMNAZJUM kl. II - III)

  godz. 18.00 - spotkanie z wychowawcami (LICEUM kl. I - II)

  ZMOTORYZOWANYCH PROSIMY O WJAZD I PARKOWANIE SAMOCHODÓW NA TERENIE SZKOŁY OD STRONY ULICY STRÓŻYŃSKIEGO.

 • Miło nam poinformować, że drużyna dziewcząt ze szkoły podstawowej w składzie: Raczkiewicz Melania, Krzywda Zuzanna, Hyjek Zofia, Tietz Wieronika, Chudobiecka Natalia, Strzyżewska Oliwia wywalczyły awans do finału wojewódzkiego w Czwórboju lekkoatletycznym. GRATULUJEMY!!!! i życzymy zwycięstwa w finale!

 • W środę 9 maja klasa 6B po raz kolejny odwiedziła Dom Pod Aniołem - Prywatny Dom Opieki dla Osób Starszych w Jelitowie. Uczniowie swoją obecnością, radosnymi piosenkami, tańcami, opowieściami, wspólną zabawą i spacerem z pensjonariuszami sprawili, że na twarzach wszystkich zagościł uśmiech, a rozmowom nie było końca. Dla wszystkich to był piękny dzień. Każdy wrócił obdarowany i ubogacony radosnym spotkaniem.   Galeria: http://www.dompodaniolem.com/aktualnosci/83-pijarzy-dobrze-sie-koja
 • Nasi licealiści z klas drugich odnieśli ogromny sukces w finale europejskiego konkursu "Giovani Idee" organizowanego w tym roku w Kaposvar na Węgrzech  przez stowarzyszenie z Bergamo we Włoszech. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w swojej kategorii spośród wszystkich grup zgłoszonych w tym roku do konkursu, z których w samym ścisłym finale znalazły się reprezentacje z Włoch, Węgier, Rumunii, Łotwy, Albanii, Hiszpanii i Polski! Zadaniem wszystkich uczestników konkursu było stworzenia dz
 • W najbliższą niedzielę, 20 MAJA 2018r. zapraszamy serdecznie na Mszę św. wspólnoty szkolnej. Tradycyjnie spotykamy się o godz. 10.00 w holu szkoły.

  Rada Rodziców zaprasza na niedzielną kawę do Cafe Rodzic.

   

  Zapraszamy!!!

 • Z wielką radością informujemy, że absolwent naszego Liceum Ogólnokształcącego Łukasz Czub w dniu 19 maja br. w Sankturaium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu z rąk J. E. Ks. Bp Grzegorza Balcerka przyjmie święcenia diakonatu. 

  Uroczystość ropocznie się o godz. 12.00.

  Wdzięczni za dar pijarskiego powołania z naszej szkoły, polecjamy Łukasza opiece Ducha świętego, a także módlmy się za Piotra, Adama, Jana, Martę, Tomka i Szymona naszych absolwentów, którzy wybrali drogę powołania. Niech naszej pamięci w modliwie towarzyszy prośba o nowe i święte powołania do służby w kapłaństwie i życiu zakonnym.

 • Miło nam poinformować, o sukcesach uczniów naszego gimnazjum w konkursie Kangur Matematyczny 2018.

  Jakub Pilarski zdobył wysoki bardzo dobry wynik. Natomiast Michał Redmer, Laura Tabaczyńska, Filip Baranowski, Wojciech Zysnarski, Dorian Komar, Wiktor Stajkowski otrzymali wyróżnienia. Wszystkim GRATULUJEMY!!!

 • Trzy uczennice naszego gimnazjum : Jadwiga Cichoń, Aleksandra Klasa i Maria Michalak w minioną sobotę wzięły udział w etapie międzyszkolnym IV Międzyszkolnego Konkursu Języka Hiszpańskiego. Jadwiga Cichoń przeszła do finału! Finał odbędzie się w najbliższą środę 16 maja o godzinie 10 w SP nr 1. Powodzenia!!! 

 • Miło nam ogłosić, że w XV Międzyszkolnym Konkursie Literackiej Twórczości Dziecięcej Pippi Pończoszanka - przygód ciąg dalszy zostały docenione prace dwóch uczennic z klasy IV a.
  W kategorii klas 4:         
  I miejsce: Weronika Kociucka 
  II miejsce: Antonina Mikulicz 
  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

 

 

Niedziela 20.05.2018

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
  os. Jana III Sobieskiego 114
  60-688 Poznań
 • tel. 61 823 40 41
  fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy