DYREKCJA
NAUCZYCIELE
Oddział przedszkolny
- Wanda Śpikowska
- Marta Erbert
- Dorota Janowska
- Paulina Duszyńska
Edukacja wczesnoszkolna
- Ewa Neubauer
- Zuzanna Pieczyńska
- Karolina Stachowiak
- Anna Knop
- Marta Orczykowska
- Beata Bajer
Religia
- Łukasz Adamusiak SP
- Mariusz Rabczak SP
- Edyta Zakrzewska
- Jakub Urbaniak SP
- Jarosław Pabian SP
Język polski
- Sylwia Janura-Stanikowska
- Joanna Kuć
- Krystyna Przesławska
- Terumichi Tsuda
- Krzysztof Witczak
Warsztaty teatralne
- Łukasz Schmidt
Warsztaty dziennikarskie
- Teresa Pudłowska
Język angielski
- Ewa Alexandrowicz
- Agnieszka Bajkowska
- Małgorzata Barbacka
- Magdalena Kowalczyk
- Karolina Szwejda
- Patrycja Pędzisz
- Monika Sakson
- Daria Szczesiak
- Anna Wawrzyniak
Język angielski medyczny/techniczny
- Agnieszka Bajkowska
- Daria Szczesiak
Język niemiecki
- Monika Koralewska
- Ewelina Redmer
Język hiszpański
- Lorena Kowalczyk
- Joanna Zielke
Język włoski
- Teresa Pudłowska
Język japoński
- Terumichi Tsuda
Historia
- Magdalena Kurcaba
- Agnieszka Borowiak
- Krystyna Kaszczyk
- Anna Stachowiak
Wiedza o społeczeństwie/Historia i teraźniejszość
- Anna Stachowiak
Elementy prawa
- Rafał Wrzecionek
Biologia/Przyroda
- Izabela Batura
- Maria Stawarz
- Joanna Winiecka-Nowak
Chemia
- Daniela Dulska
Geografia
- Joanna Winiecka-Nowak
- Anna Szczucińska
Fizyka
- Justyna Bartol - Baszczyńska
- Agnieszka Eichner
- Marta Kostyk
- Przemysław Lampa
- Małgorzata Markowska
- Anna Piątek
- Anna Lewandowicz
- Paulina Duszyńska
Podstawy przedsiębiorczości/Biznes i zarządzanie
- Agnieszka Borowiak
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Natalia Grzegorowska
Informatyka
- Roman Ławniczak
- Jacek Łoszyk
- Karolina Stachowiak
- Anna Piątek
Plastyka/Historia sztuki/Rysunek
- Piotr Paraniak
Technika
- Paulina Duszyńska
Muzyka/Rytmika
- Edyta Szymańska
- Wojciech Szymański
Wychowanie fizyczne
- Andrzej Erbert
- Grażyna Gulczyńska
- Aleksandra Kasperowicz
- Damian Naskręt
- Paulina Stachowska - Grolewska
- Artur Witkowski
Wychowanie do życia w rodzinie
- Izabela Batura
- Edyta Zakrzewska
Doradztwo zawodowe
- Aneta Janeczko-Ric
Biblioteka
- Henryka Stachowiak
Szachy
- Anna Piątek
- Klaudiusz Beder
Świetlica
- Anna Knop - kierownik świetlicy
- Teresa Pudłowska
- Zuzanna Pieczyńska
- Dominika Michalska
- Edyta Zakrzewska
- Dorota Janowska
- Olena Pavlenko
- Beata Bajer
- Monika Koralewska
- Monika Sakson
- Natalia Grzegorowska
- Jakub Urbaniak SP
Pedagog szkolny/pedagog specjalny
- Aneta Janeczko- Ric
- Marta Orczykowska
Psycholog
- Katarzyna Mroczyk-Kozłowska
Logopedia
- Krzysztof Juchacz
- Ewa Neubauer