Kadra


DYREKCJA

o. Jarosław Pabian SP - dyrektor
Agnieszka Eichner - wicedyrektor ds. liceum
Anna Piątek - wicedyrektor ds. szkoły podstawowej

NAUCZYCIELE

Oddział przedszkolny

  • Paulina Duszyńska
  • Izabela Florek-Sikorska
  • Magdalena Gajtkowska
  • Karolina Stachowiak

Edukacja wczesnoszkolna

  • Beata Bajer
  • Dorota Janowska
  • Ewa Korcz
  • Marta Orczykowska
  • Ewa Neubauer
  • Zuzanna Pieczyńska
  • Katarzyna Piotrowska-Naskręt
  • Wanda Śpikowska
  • Jagoda Wyrwa

Religia

  • o. Dawid Borkowski SP
  • o. Piotr Jałako SP
  • br. Maciej Lewczuk SP

Język polski

  • Sylwia Janura-Stanikowska
  • Joanna Kuć
  • o. Jarosław Pabian SP
  • Krystyna Przesławska
  • Terumichi Tsuda
  • Krzysztof Witczak

Warsztaty teatralne

  • Sylwia Janura - Stanikowska
  • Terumichi Tsuda

Warsztaty dziennikarskie

  • Teresa Pudłowska

Język angielski

  • Ewa Alexandrowicz
  • Agnieszka Bajkowska
  • Małgorzata Barbacka
  • Karolina Szwejda
  • Patrycja Pędzisz
  • Monika Sakson
  • Daria Szczesiak
  • Piotr Wójcik

Język angielski medyczny/techniczny

  • Agnieszka Bajkowska
  • Daria Szczesiak

Język niemiecki

  • Monika Koralewska-Jebara
  • Marcin Malka
  • Ewelina Redmer

Język hiszpański

  • Lorena Kowalczyk
  • Joanna Zielke

Język włoski

  • Teresa Pudłowska

Język japoński

  • Terumichi Tsuda

Historia

  • Wojciech Biernacik
  • Krystyna Kaszczyk
  • Piotr Klepacz
  • Anna Stachowiak

Wiedza o społeczeństwie/Historia i społeczeństwo

  • Krystyna Kaszczyk
  • Anna Stachowiak

Elementy prawa

  • Rafał Wrzecionek

Biologia/Przyroda

  • Izabela Batura
  • Maria Stawarz
  • Joanna Winiecka-Nowak

Chemia

  • Daniela Dulska

Geografia

  • Mateusz Robaczewski
  • Anna Szczucińska

Fizyka

  • Justyna Bartol - Baszczyńska
  • Agnieszka Eichner
Matematyka
  • Marta Kostyk
  • Przemysław Lampa
  • Małgorzata Markowska
  • Anna Piątek
  • Jan Pulikowski
  • Agnieszka Eichner

Podstawy przedsiębiorczości

  • Marcin Malka

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Natalia Grzegorowska

Informatyka

  • Roman Ławniczak
  • Jacek Łoszyk
  • Paulina Norek
  • Anna Piątek
  • -Jagoda Wyrwa

    Plastyka/Historia sztuki/Rysunek

    • Piotr Paraniak

    Technika

    • Paulina Duszyńska

    Muzyka/Rytmika

    • Edyta Szymańska
    • Wojciech Szymański

    Wychowanie fizyczne

    • Andrzej Erbert
    • Grażyna Gulczyńska
    • Aleksandra Kasperowicz
    • Damian Naskręt
    • Paulina  Stachowska - Grolewska
    • Artur Witkowski

    Wychowanie do życia w rodzinie

    • Izabela Batura
    • Edyta Zakrzewska

    Doradztwo zawodowe

    • Aneta Janeczko-Ric
    • Marcin Malka

    Biblioteka

    • Agnieszka Jastrzębska

    Szachy

    • Anna Piątek

    Świetlica

    • Krzysztof Juchacz - kierownik
    • Natalia Grzegorowska
    • Ewa Korcz
    • Anna Knop
    • Dominika Michalska
    • Marta Orczykowska
    • Zuzanna Pieczyńska
    • Katarzyna Piotrowska - Naskręt
    • Teresa Pudłowska
    • Edyta Zakrzewska

    Pedagog szkolny

    • Regina Trzcińska SP
    • Aneta Janeczko- Ric LO

    Psycholog

    • Katarzyna Mroczyk-Kozłowska