Kadra

DYREKCJA

o. Jarosław Pabian SP - dyrektor
Agnieszka Eichner - wicedyrektor ds. liceum
Anna Piątek - wicedyrektor ds. szkoły podstawowej

NAUCZYCIELE

Oddział przedszkolny

  • Beata Bajer
  • Paulina Duszyńska
  • Izabela Florek-Sikorska
  • Anna Knop

Edukacja wczesnoszkolna

  • Magdalena Gajtkowska
  • Dorota Janowska
  • Ewa Neubauer
  • Marta Orczykowska
  • Zuzanna Pieczyńska
  • Karolina Stachowiak
  • Wanda Śpikowska
  • Jagoda Wyrwa

Religia

  • o. Piotr Jałako SP
  • o. Dariusz Lorenc SP
  • o. Arkadiusz Swat SP

Język polski

  • Sylwia Janura-Stanikowska
  • Krystyna Kajuth
  • Joanna Kuć
  • o. Jarosław Pabian SP
  • Krystyna Przesławska
  • Krzysztof Witczak
  • Anna Witczak-Noj

Warsztaty teatralne

  • Krystyna Kajuth
  • Joanna Konieczna
  • Sylwia Janura - Stanikowska
  • Terumichi Tsuda
  • Anna WItczak - Noj

Warsztaty dziennikarskie

  • Krystyna Przesławska
  • Teresa Pudłowska

Język angielski

  • Ewa Alexandrowicz
  • Agnieszka Bajkowska
  • Małgorzata Barbacka
  • Karolina Kruszelnicka
  • Patrycja Pędzisz
  • Monika Sakson
  • Daria Szczesiak
  • Piotr Wójcik

Język niemiecki

  • Monika Koralewska-Jebara
  • Marcin Malka
  • Ewelina Redmer

Język hiszpański

  • Lorena Kowalczyk
  • Joanna Zielke

Język włoski

  • Teresa Pudłowska

Język japoński

  • Terumichi Tsuda

Historia

  • Wojciech Biernacik
  • Krystyna Kaszczyk
  • Piotr Klepacz
  • Anna Stachowiak

Wiedza o społeczeństwie/Historia i społeczeństwo

  • Krystyna Kaszczyk
  • Anna Stachowiak

Elementy prawa

  • Rafał Wrzecionek

Biologia/Przyroda

  • Izabela Batura
  • Dominika Michalska
  • Maria Stawarz
  • Joanna Winiecka-Nowak

Chemia

  • Daniela Dulska

Geografia

  • Mateusz Robaczewski
  • Anna Szczucińska

Fizyka

  • Justyna Bartol - Baszczyńska
  • Agnieszka Eichner
Matematyka
  • Marta Kostyk
  • Małgorzata Markowska
  • Anna Piątek
  • Jan Pulikowski
  • Dorota Rosiak

Podstawy przedsiębiorczości

  • Marcin Malka

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Natalia Grzegorowska

Informatyka

  • Roman Ławniczak
  • Jacek Łoszyk
  • Anna Piątek
  • Dorota Rosiak
  • Jagoda Wyrwa

Plastyka/Historia sztuki/Rysunek

  • Piotr Paraniak

Technika

  • Paulina Duszyńska

Muzyka/Rytmika

  • Edyta Szymańska
  • Wojciech Szymański

Wychowanie fizyczne

  • Urszula Bubolc
  • Andrzej Erbert
  • Paulina Grolewska
  • Grażyna Gulczyńska
  • Damian Naskręt
  • Marzena Stelmachowska
  • Artur Witkowski

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Izabela Batura
  • Edyta Zakrzewska

Doradztwo zawodowe

  • Aneta Janeczko-Ric
  • Marcin Malka

Biblioteka

  • Sylwia Bolewska
  • Agnieszka Jastrzębska

Szachy

  • Anna Piątek

Świetlica

  • Krzysztof Juchacz - kierownik
  • Marta Erbert
  • Natalia Grzegorowska
  • Anna Knop
  • Dominika Michalska
  • Marta Orczykowska
  • Zuzanna Pieczyńska
  • Magdalena Tomaszewska
  • Edyta Zakrzewska
  • Teresa Pudłowska

Pedagog szkolny

  • Alicja Henzel
  • Aneta Janeczko- Ric

Psycholog

  • Katarzyna Mroczyk-Kozłowska