Adwent u Pijarów w Poznaniu

Adwent u Pijarów w Poznaniu

Święta już niebawem. Tradycyjnie zapraszamy do rozważenia dzisiejszego fragmentu Ewangelii razem z naszymi nauczycielami.

Z wielką radością zapraszamy na niezwykły Adwent. W tym roku będziemy się z Wami dzielić rozważaniami dotyczącymi ewangelii. 
Najpiękniejsze jest to, że udało się nam przygotować rozważania na każdy dzień. Najpiękniejsze jest to, że udało się nam przygotować rozważania na każdy dzień.Z wielką radością zapraszamy na niezwykły Adwent. W tym roku będziemy się z Wami dzielić rozważaniami dotyczącymi ewangelii. 

Dzielić się z Wami swoją interpretacją będzie 27 nauczycieli z naszej szkoły z każdego poziomu nauczania. Każdego dnia o godzinie 8.30 będą pojawiały się filmy na szkolnym kanale yotubowym. Link do rozważań znajdziecie też o tej samej godzinie na szkolnym facebooku i informacje na szkolnym instagramie.

Wchodzimy na NASZ YOU TUBE pod każdym filmem jest umieszczony tekst ewangelii, aby łatwiej było nam wspólnie rozważać Słowo Boże.

Będzie nam bardzo miło jeśli subskrybujecie nasz kanał.  Pomoże nam to szybciej do Was docierać z materiałami filmowymi.