Podsumowanie Parafiady

Podsumowanie Parafiady

Tegoroczna Parafiada dla poznańskich reprezentacji obfitowała w wiele rekordów, pierwszych i ostatnich razów (w związku z tym, że tutejszy Admin jest umysłem ścisłym i za moment będzie miał dokument potwierdzający to) podsumujemy Parafiadę liczbami:

Do Warszawy pojechało 34 uczestników i 6 opiekunów. Pierwszy raz zabraliśmy trzy reprezentacje. Po raz pierwszy mieliśmy międzynarodową reprezentację wśród opiekunów i wśród uczestników. Pierwszy raz przygodę z Parafiadą przeżyło 18 osób, po raz ostatni w roli uczestników była piątka chłopaków.
W filarach Stadion, Teatr, Świątynia uczestnicy stanęli na podium 39 razy. Doliczając dwukrotne podium opiekunów statystycznie każdy z 40 osób przynajmniej raz stanął na podium.
Mogliśmy cieszyć się 15 razy z miejsca pierwszego, 10 razy z miejsca drugiego i 14 razy z miejsca trzeciego. Przywieźliśmy 6 pucharów z rozgrywek drużynowych.
Przywieźliśmy też najważniejszy puchar. Dla Najwszechstronniejszej Reprezentacji Krajowej i to nie wszystko. Nasza druga reprezentacja zajęła miejsce trzecie w tej klasyfikacji.
Jednak liczby to jedno, ale istotą Parafiady jest pokazanie walecznego serca, ducha fair play, godnego reprezentowania naszej szkoły. Każdy z naszych podopiecznych dał z siebie 150%. Odważnie i z zaangażowaniem stanęli na starcie, jednocześnie przestrzegając wszelkich reguł. Dlatego w tym miejscu dziękujemy dzieciom za uśmiechy, radości, zaufanie i godną postawę, a opiekunom za ich czas wysiłek i świadectwo.
33 Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży jest już historią. ale przeżycia towarzyszą nam cały czas, a wspomnienia mamy uwiecznione na 1200 zdjęciach, którymi chcemy się z Wami podzielić:
Niedziela:
https://photos.app.goo.gl/Ju8ShKyGLP7bTBt7A
Poniedziałek:
https://photos.app.goo.gl/jWHj2ifJ2qr74EmU7
Wtorek:
https://photos.app.goo.gl/1ZqHLuL43F3zqv6x5
Środa:
https://photos.app.goo.gl/W9jgA44hGFuRWqpL8
Czwartek:
https://photos.app.goo.gl/p8nnLeTxmATKQBPY9
Piątek:
https://photos.app.goo.gl/YwAe7QSoHXwMabsq8