Piątkowo Cup zapraszamy 28 września

Piątkowo Cup zapraszamy 28 września

12. Bieg Jońca chcemy zorganizować w kwietniu 2024 r. A wkrótce we wrześniu zapraszamy Was, aby spróbować biegania z mapą.
Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu i Poznański Oddział Stowarzyszenia Parafiada oraz KS HADES zapraszają uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich chętnych do udziału w otwartych zawodach PIĄTKOWO CUP w Biegu na Orientację. Impreza odbędzie się w czwartek 28 września 2023 rod godz. 9:30 na terenie osiedla Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Radą Osiedla Piątkowo Północ z dofinansowaniem ze środków Miasta Poznania oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zawody są skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także do osób dorosłych. Każdy może się zapisać i wystartować.

Gorąco zachęcamy nauczycieli ze szkół wszystkich typów. Zbierzcie reprezentację Waszej szkoły, zapiszcie uczniów przez formularz online i przyjdźcie na zawody. Udział jest bezpłatny. Zapewniamy profesjonalną organizację zawodów, wiele atrakcji i wspaniałą atmosferę.

zainteresowanych odsyłamy na stronę biegu: Piątkowo CUP