AKCJA POMOC UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY

AKCJA POMOC UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY

Nasza szkolna akcja pomocy szkołom w Wenezueli dobiegła końca.
Dzięki Państwa WIELKIEMU SERCU udało się zebrać i przelać na ten szczytny cel ponad 3400 euro. Za co bardzo dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i wolontariuszom za wysiłek włożony w tę akcję. Dzięki Wam dzieci i nauczyciele w Wenezueli otrzymali wsparcie finansowe.
Chcemy też podziękować za monitorowanie i robienie systematycznych przelewów Panu Karolowi Mrozikowi, naszemu szkolnemu skarbnikowi z Rady Rodziców.

Również w zeszłym roku szkolnym przeprowadziliśmy wiele akcji charytatywnych mających na celu pomóc rodzinom ukraińskim.
Korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo podziękować Rodzicom, Uczniom i wolontariuszom za ogromną pomoc, poświęcenie i swój czas. Dzięki Państwu wiele rodzin znalazło dach nad głową oraz mogło przetrwać najtrudniejsze chwile.

W tym roku szkolnym ruszamy z kolejną akcją:

POMOC NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY

Chcemy zaproponować, aby każda klasa w miarę swoich możliwości ustaliła dowolną darowiznę, może to być np. kwota 50 zł miesięcznie od całej klasy, oczywiście kwota zależy od Państwa, może to być mniej lub więcej. Akcja jest dobrowolna.
Miesięczny koszt to ok. 2zł od osoby, dla nas jest to niewiele, a dzięki tym przysłowiowym 2zł od osoby uzyskamy kwotę, którą przeznaczymy na pomoc najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.
Pod koniec każdego miesiąca skarbnik klasowy przeleje ustaloną przez Państwa kwotę na konto rady rodziców, w tytule wpisując:

Pomoc uczniom naszej szkoły.
Oto konto:
44 1090 1737 0000 0001 3756 5596
Rada Rodziców Przy Zespole Szkół Zakonu Pijarów,
os. Jana III Sobieskiego 114, 60-688 Poznań

Gdyby ktoś z Państwa chciał dodatkowo wesprzeć ten projekt to również może zrobić przelew na konto rady rodziców lub zostawiając w sekretariacie, gdzie zostanie postawiona puszka do zbiórki na ten cel.

Możemy czynić DOBRO wyłącznie dzięki Ludziom Pięknych Serc.

Dziękujemy pięknie za każdy DAR SERCA.

Szkolny Wolontariat