Wiadomości

Odbiór świadectwa dojrzałości

Odbiór świadectwa dojrzałości

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Informujemy, że odbiór świadectw dojrzałości odbędzie się 9 lipca 2024 roku w sekretariacie szkoły. Prosimy o zgłaszanie się po odbiór dokumentów w godzinach 10:00 - 13:30.

Cieszymy się z Waszych osiągnięć i gratulujemy wszystkim maturzystom ukończenia tego etapu edukacji. Życzymy powodzenia w dalszych planach i dziękujemy za wspólne lata spędzone w naszej szkole.

Do zobaczenia 9 lipca!


Praca sekretariatu w czasie wakacji

Praca sekretariatu w czasie wakacji

W lipcu i sierpniu sekretariat jest czynny codziennie od 9.00 do 14.00

W dniach 5, 17 i 26 lipca oraz 7 sierpnia sekretariat będzie otwarty do godziny 15.00.

OBÓZ INTEGRACYJNY DLA PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH LO

OBÓZ INTEGRACYJNY DLA PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH LO

Witajcie drodzy Uczniowie klas pierwszych naszego pijarskiego LO! Cieszymy się, że wybraliście naszą Szkołę i że zdecydowaliście się na tę czteroletnią, wspaniałą przygodę. Aby ją dobrze rozpocząć wyjedziemy na OBÓZ INTEGRACYJNY. Poniżej przekazujemy Wam wszystkie informacje, które będą konieczne, by dobrze się do niego  przygotować.
Konkurs Piosenki i Tańca

Konkurs Piosenki i Tańca

W dniu 13 .06.2024 odbył się XVI Konkurs Piosenki i Tańca.
Przedstawiamy wyniki muzycznych i tanecznych prezentacji w szkole.

Podsumowanie Festynu Rodzinnego

Podsumowanie Festynu Rodzinnego "Przez modlitwę do świętości" 

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły,

Z ogromną radością dzielimy się z Wami wspomnieniami z wyjątkowego Festynu Rodzinnego, który odbył się 8 czerwca 2024 roku pod hasłem "Przez modlitwę do świętośi". Było to niezapomniane wydarzenie pełne radości, wspólnoty i duchowych przeżyć.


Neoprezbiter w zakonie pijarów

Neoprezbiter w zakonie pijarów

15 czerwca 2024 r. diakon Krzysztof Świderski od Jezusa cichego i pokornego przyjął święcenia prezbiteratu z rąk bpa Artura Ważnego w kościele Matki Bożej Ostrobramskiej w Krakowie na Wieczystej. Polecajmy naszego neoprezbitera naszemu Założycielowi, św. Józefowi Kalasancjuszowi.

Plan zakończenia roku szkolnego

Plan zakończenia roku szkolnego

Klasy 0 - 3

8:15 - 8:45 – spotkanie w świetlicy szkolnej

9:00 - Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

10:00 - spotkanie z wychowawcą w sali, rozdanie świadectw

Rekrutacja do liceum

Rekrutacja do liceum

Trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Nasze liceum przygotowało ciekawą propozycję dla absolwentów szkół podstawowych, można się z nią zapoznać klikając w link.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do kl. 0 w roku szkolnym 2024/25 odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca o godz. 17.00 w  świetlicy szkolnej. Obecność na zebraniu jednego z rodziców jest obowiązkowa. Nieusprawiedliwiona nieobecność oznacza rezygnację z nauki w naszej szkole.

Papież Franciszek zaprasza nas...

Papież Franciszek zaprasza nas...

...by modlić się o bardzo szczególne powołania.  Zapraszamy Cię bardzo serdecznie do wysłuchania przesłania Ojca Świętego Franciszka i do włączenia się w tę inicjatywę.

Edukacja historyczna w kontekście Konstytucji 3 Maja

Edukacja historyczna w kontekście Konstytucji 3 Maja

Dzień Konstytucji 3 Maja - uczcijmy razem ten wyjątkowy moment w historii Polski! W dniu 26 kwietnia, szkoła zamieniła się w prawdziwe centrum patriotyzmu, gdy trzy różne przedstawienia ożywiły ducha tego wydarzenia.

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Nadeszła także pora na pożegnanie naszych drogich maturzystów. Klasy 4a, 4b i 4c przeżyły niezwykłą podróż pełną nauki i przyjaźni, która teraz poprowadzi ich do kolejnego etapu życia. Dnia 26 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie, które było pełne wzruszeń.